Overlijdensbericht Peter Brandenburg

Met grote verslagenheid hebben wij, Stichting Samenwerking Lions Nederland Indonesië, kennis genomen van het overlijden van ons bestuurslid Peter Brandenburg. Hij overleed afgelopen woensdagvond 4 mei in zijn geliefde Frankrijk. In de vele jaren dat Peter bestuurslid is geweest van onze stichting heeft hij zich steeds, naast tal van andere activiteiten, ingezet voor onze projecten in Indonesië. Peter gaf op en top gestalte aan ons motto: “Lions helpen”

Wij zijn hem zeer dankbaar voor alle energie en deskundigheid die hij aan de stichting gegeven heeft.

Met hem verliezen we een uiterst trouw, integer, bekwaam en geliefd bestuurslid.

Wij wensen Tineke en de familie alle sterkte om dit vreselijke verlies te dragen!


Geplaatst

in

door

Tags:

Reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *